مسیر کسب

بهترین هاست وردپرس [کد تخفیف + جدول مقایسه 11 هاست معروف]

بهترین هاست برای وردپرس چیست
pooria 269 روز پیش
بدون دیدگاه

بهترین هاست وردپرس شما را از شر دردسرهایی مانند سرعت پایین، امنیت ضعیف و انتقال سایت راحت می‌کند. به‌طور معمول، سرعت پایین و پشتیبانی ضعیف باعث می‌شوند تا کیفیت خدمات یک شرکت هاستینگ افت کند. همچنین عاملی که باعث می‌شود تا شما از آن شرکت متنفر شوید، دردسرهای انتقال سایت از هاستینگ ضعیف به هاستینگ باکیفیت است. در نتیجه، باید در انتخاب بهترین میزبانی وب نهایت دقت خود را به‌کار ببرید. در این مقاله، بهترین شرکت‌های میزبانی وب را معرفی خواهیم کرد تا برای میزبانی سایت وردپرسی یا فروشگاهی خود، یک هاست باکیفیت تهیه کنید.

هدف ما از نوشتن این مقاله این است که بهترین‌ها را معرفی کنیم؛ بنابراین، 3 شرکت معتبر که خدمات باکیفیتی ارائه می‌کنند را در ابتدا بررسی خواهیم کرد. سپس بقیه شرکت‌های معروف را مقایسه خواهیم کرد تا با نقاط قوت و ضعف آن‌ها هم آشنا شوید.

توجّه: خرید هاست از یک شرکت متفرقه و بی‌اعتبار، می‌تواند کسب‌وکار اینترنتی شما را به‌خطر بیندازد؛ بنابراین، بهترین شرکت‌های هاستینگ معرفی‌شده در این مقاله را با حساسیت ویژه‌ای انتخاب کردیم.

اگر از کیفیت خدمات شرکت‌های معرفی‌شده در این مقاله ناراضی هستید، تجربیات خود را در قسمت پایین مقاله (بخش نظرات) با ما به‌اشتراک بگذارید. همچنین اگر فکر می‌کنید که یک شرکت خدمات با کیفیتی ارائه می‌دهد، بیان کنید تا به‌مرورزمان به لیست شرکت‌ها اضافه کنیم.

همچنین اگر فکر می‌کنید که یک شرکت خدمات با کیفیتی ارائه می‌دهد، بیان کنید تا به‌مرورزمان به لیست شرکت‌ها اضافه کنیم.

چه کسی بهترین هاست وردپرس را با ضمانت بازگشت وجه 30 روزه می‌خواهد؟

بهترین هاست برای سایت وردپرسی
2 هاست ودرپرس با ضمانت بازگشت وجه 30 روزه

بهترین هاست وردپرس را شرکتی ارائه می‌کند که از کیفیت خدمات خود اطمینان دارد؛ بنابراین، برای خدمات خود ضمانت بازگشت وجه 30 روزه ارائه می‌کند تا در صورت عدم رضایت وب‌مسترها، هزینه هاست را بازگرداند.

متأسفانه، برخی از شرکت‌های ایرانی برای خدمات خود هیچ تضمینی ارائه نمی‌کنند یا ضمانت آن‌ها دارای شرایط خاصی است که هیچ موقع برای مشتریان کاربرد ندارد.

اما شرکت سون‌هاست این فرصت را به شما می‌دهد تا کیفیت هاست آن را محک بزنید و تا 30 روز پس از خرید هاست، هزینه خود را بدون هیچ قید و شرطی پس بگیرید.

همچنین شرکت لیموهاست هم بر هاست وردپرس خود ضمانت استرداد وجه 30 روزه قرار داده است. بهترین شرکت‌های هاستینگ را به‌طور مفصل بررسی خواهیم کرد، اما اگر بخواهیم به‌طور خلاصه و سریع به بیان بهترین هاست وردپرس بپردازیم، سون‌هاست و لیموهاست دو شرکت معتبری هستند که هاست باکیفیت مخصوص وردپرس را ارائه می‌کنند.

مقایسه 2 هاست با کیفیت وردپرس؛ سون‌هاست و لیموهاست

خرید بهترین هاست وردپرس
جدول مقایسه شرکت لیمو هاست و سون هاست

از لحاظ قیمت و هزینه هاست باکیفیت، سون‌هاست نسبت‌به لیموهاست برتری دارد؛ به‌عبارتی خرید هاست از سون‌هاست باصرفه‌تر است.

برای مثال؛ هزینه ماهانه پلن پایه وردپرس خارج سون‌هاست با 5 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی و رم 4 گیگابایت تقریباً 175 هزار تومان است، درحالی‌که لیموهاست همین سرویس (البته با رم 2 گیگ) را با مبلغ ماهیانه 279 هزار تومان ارائه می‌کند.

مشاهده وب‌سایتسون‌هاستلیموهاست
کیفیت خدماتهاست با کیفیت
و قیمت اقتصادی
خدمات بیشتر
و قیمت بالاتر
فضای ذخیره‌سازی5 گیگابایت5 گیگابایت
حافظه رم4 گیگابایت2 گیگابایت
قیمت ماهانه175 هزار تومان279 هزار تومان

از لحاظ ارائه خدمات باکیفیت مانند؛ پشتیبانی قوی و پاسخ‌گویی سریع، بک‌آپ روزانه، ssl رایگان و میزان آپ‌تایم بودن سرورها این دو شرکت تقریباً مشترک هستند.

اما تفاوت‌های جزئی هم وجود دارند که باعث برتر بودن لیموهاست می‌شوند. برای مثال؛

 • لیموهاست پشتیبانی اختصاصی وردپرس ارائه می‌کند.
 • این شرکت علاوه‌بر هاست مخصوص وردپرس، بهترین هاست ووکامرس را ارائه می‌کند که بهترین هاست برای فروشگاه اینترنتی است.
هاست باکیفیت برای فروشگاه اینترنتی
بهترین هاست ووکامرس لیموهاست

آیا ضمانت بازگشت وجه برای اطمینان به شرکت هاستینگ کافی است؟

علاوه‌بر تضمین کیفیت خدمات، معیارهای مهمی هستند که باید هنگام انتخاب و خرید هاست مخصوص وردپرس دقت کنید. برخی از معیارهایی که در انتخاب بهترین میزبانی وب مؤثر هستند، عبارت‌اند از:

 • قیمت مناسب
 • سرعت بالا
 • پشتیبانی سریع و دقیق
 • تنوع بالای خدمات میزبانی و سرورهای قابل ارتقا

چرا شرکت سون‌هاست را برای میزبانی وب‌سایت مسیر کسب انتخاب کرده‌اید؟

بهترین هاست برای وردپرس
چرا از سون هاست بخریم؟

من (مدیر وب‌سایت مسیر کسب) هم مثل شما در ابتدای مسیر راه‌اندازی سایت خود، در انتخاب بهترین هاست وردپرس حساس بودم؛ بنابراین، معیارهای زیادی را بررسی کردم و پس از تحقیق درباره شرکت‌های مختلف به این نتیجه رسیدم که هاست وب‌سایت مسیر کسب را از شرکت سون‌هاست تهیه کنم.

البته علاوه‌بر سون‌هاست، شرکت‌های هاستینگ معتبر و باتجربه‌ای وجود دارند که خدمات با کیفیتی ارائه می‌دهند.

امّا دلایلی که باعث شدند تا میزبانی سون‌هاست را انتخاب کنم، به شرح زیر هستند:

سرعت بالا

در نگاه اوّل، به این موضوع پی بردم که هاست وردپرس سون‌هاست مجهز به هارددیسک Nvme است. این تکنولوژی باعث می‌شود تا سرعت سایت شما به‌شدت افزایش یابد.

بهترین هاست های وردپرس با هارد nvme
تاثیر هارددیسک nvme بر سرعت سایت

خدمات جامع و قابل ارتقا

برخی از شرکت‌های هاستینگ خدمات محدودی ارائه می‌کنند. برای مثال، ممکن است میزبانی هاست وردپرس را ارائه کنند، امّا خدمات میزبانی سرورهای اختصاصی را ارائه نکنند.

همچنین بعضی از شرکت‌ها خدمات قابل ارتقا ندارند. برای مثال، ممکن است شما از آن‌ها هاست وردپرس 10 گیگ را تهیه کنید، امّا برای ارتقای سرویس خود به هاست 30 گیگ با مشکل مواجه شوید.

درحالی‌که شرکت سون‌هاست خدمات خود را به‌طور انعطاف‌پذیر ارائه می‌کند و شما می‌توانید در صورت نیاز به منابع سخت‌افزاری بیشتر، سرویس خود را ارتقا دهید.

تنوع بالای خدمات میزبانی وب باعث می‌شود تا هنگام توسعه وب‌سایت و تغییر سرویس خود با چالش مواجه نشوید. برای مثال، ممکن است در آینده به هاست ایمیل یا هاست دانلود نیاز پیدا کنید؛ اگر شرکت میزبانی وب خدمات جامعی ارائه نکند، با چالش انتقال یا اتصال سایت به هاستینگ‌های مختلف مواجه می‌شوید.

خدماتی که شرکت سون‌هاست ارائه می‌کند، عبارت‌اند از:

 • هاست وردپرس ایران و آلمان
 • هاست لینوکس ایران و آلمان
 • هاست دانلود ایران و آلمان
 • هاست اقتصادی ایران و آلمان
 • نمایندگی هاست لینوکس و اختصاصی
 • میزبانی ایمیل
 • سرور مجازی
 • سرور اختصاصی
 • گواهینامه SSL
 • بهینه‌سازی وردپرس

پشتیبانی سریع و 24 ساعته (تجربه شخصی من)

من در طول 6 ماه گذشته، 3 بار در سون‌هاست درخواست پشتیبانی داشتم و تیکت ثبت کردم. کارشناس‌های پشتیبانی سون‌هاست باحوصله و دقت بالا به درخواست‌های من جواب دادند و کمک کردند. برای مثال؛ یک‌بار قبل از عید نوروز بود که در ثبت و تأیید نهایی دامنه با مشکل مواجه شدم که به هرکدام از سؤال‌های من حداکثر تا 10 دقیقه پاسخ دادند و دامنه من سریع ثبت شد.

تصویر پشتیبانی سون هاست
تیکت سون هاست

همچنین 2 ماه قبل که تاریخ سررسید تمدید هاست من فرارسیده بود، حقوق ماهانه خود را دریافت نکرده بودم و در تمدید هاست مشکل داشتم. خوشبختانه، پشتیبانی بخش فروش این شرکت هاست من را به‌مدت 3 روز و به‌طور رایگان تمدید کرد.

قیمت مناسب نسبت‌به منابع سخت‌افزاری قوی

قیمت‌گذاری خدمات هاستینگ سون‌هاست نسبت‌به منابع سخت‌افزاری قوی که دارد، صرفه اقتصادی بالایی دارد؛ به‌طوری‌که اگر شما خدمات مشابه این شرکت را از یک شرکت دیگر تهیه کنید، باید هزینه بیشتری بپردازید.

از طرفی اگر وب‌سایت خود را به‌تازگی راه‌اندازی کرده‌اید و نمی‌خواهید هاست گران تهیه کنید، نگران نباشید. شرکت سون‌هاست خدمات خود را براساس نیازهای مختلف طراحی کرده است.

برای مثال، شما می‌توانید یک هاست وردپرس با قیمت مناسب و کیفیت عالی را از این شرکت تهیه کنید و پس از توسعه وب‌سایت خود، هاست خود را ارتقا دهید و مبلغ بیشتری پرداخت کنید.

همچنین شرکت سون‌هاست خدمات بهترین هاست اقتصادی را ارائه می‌کند که برای وب‌سایت‌های نوپا با بازدید کم بسیار مناسب است.

نکته قابل‌توجه این است که هاست اقتصادی سون‌هاست هم از هارددیسک Nvme بهره می‌برد؛ بنابراین، هاست اقتصادی این شرکت هم سرعت مناسبی دارد.

مقایسه 3 شرکت برتر هاستینگ از نظر قیمت، کیفیت خدمات و اعتبار شرکت

3 هاستینگ معتبر وردپرس
بهترین هاستینگ وردپرس را از کدام شرکت بخریم؟

شاید بیش‌از 20 یا 30 شرکت هاستینگ در حال فعالیت در ایران هستند. شرکت‌های خوب و با کیفیتی وجود دارند که در ادامه تمامی آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

امّا از نظر من بهترین و معتبرترین شرکت‌هایی که خدمات میزبانی وب ارائه می‌کنند، سون‌هاست، لیموهاست و ایران‌سرور هستند. قیمت هاست وردپرس این شرکت‌ها و نحوه ارائه خدمات آن‌ها براساس جدول زیر است:

 سون‌هاستلیموهاستایران‌سرور
مشاهده وب‌سایتکلیک کنیدکلیک کنیدکلیک کنید
هاست وردپرسبلیبلیبلی
هاست ووکامرسخیربلیخیر
هاست لینوکسبلیبلیبلی
سرور اختصاصیبلیبلیبلی
هاست اقتصادیبلیبلیبلی
گارانتی بازگشت وجه30 روز30 روز14 روز
هارد پرسرعت Nvme
(سرعت حداقل 5 برابری)
بلیبلیبلی
SSL رایگانبلیبلیبلی
بک‌آپ‌گیری دیتابیسروزانهروزانهروزانه
بک‌آپ‌گیری کل هاستروزانههفتگیهفتگی
دامنه رایگان irپرداخت سالانهپرداخت سالانهپرداخت سالانه
پشتیبانی24 ساعته۲۴ ساعته
+ پشتیبانی اختصاصی وردپرس
۲۴ ساعته
+ پشتیبانی اختصاصی وردپرس
هزینه ماهانه (هزار تومان)175279279
تخفیف در خرید سالانه20 درصد17 درصد10 درصد
مشتریان شاخصسون‌لرن، مایکت، برترآموزتسمینو، راست‌چین، دیجیتالینگکافه‌بازار، مدیروب، تلوبیون، اسنپ
لینک خریدکلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید 
هزینه ماهانه به طور تقریبی برای پلن ماهانه هاست وردپرس خارج با فضای ذخیره سازی 5 گیگابایت درنظر گرفته شده است.

سون‌هاست

اعتبار و سابقه شرکت: شرکت شبکه سازان توسن با برند تجاری سون‌هاست بیش‌از 16 سال است که فعالیت خود را در زمینه خدمات میزبانی وب و فروش دامنه شروع کرده است. مدیران این شرکت استراتژی موفقیت خود را بر ارائه خدمات باکیفیت استوار کرده‌اند.

منابع سخت‌افزاری: سرورهای این شرکت جزو پرسرعت‌ترین‌ها در ایران به‌حساب می‌آیند.

قیمت‌گذاری: باوجوداینکه تیم فنی این شرکت خدمات بسیار با کیفیتی ارائه می‌کند، امّا قیمت‌گذاری آن‌ها منصفانه است و شما با خرید بهترین هاست برای سایت وردپرسی خود، هزینه یک هاست متوسط را پرداخت می‌کنید.

تخفیف خرید هاست: در بین شرکت‌های ایرانی، بیشترین تخفیف را در خرید سالانه این شرکت ارائه می‌کند. برای مثال، اگر شما هاست خود را به‌صورت سالانه تهیه کنید، از 20 درصد تخفیف برخوردار می‌شوید.

درحالت‌کلّی، اگر در جستجوی یک شرکت هاستینگ هستید که خدمات جامع و باکیفیت بالا را با قیمت اقتصادی ارائه کند، سون‌هاست بهترین گزینه است.

تصویر بهترین هاست آلمان سون هاست
بهترین هاست خارج آلمان (کلیک کنید)

لیموهاست

اعتبار و سابقه شرکت: درباره میزان سابقه و فعالیت این شرکت داده‌های دقیقی منتشر نشده است، امّا لیموهاست جزو شرکت‌های معتبر و باسابقه درخشان به‌حساب می‌آید.

اگر درباره این شرکت با افراد فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ صحبت کنید، متوجه می‌شوید که بسیاری از آن‌ها با این شرکت آشنایی دارند. از طرفی افراد حرفه‌ای مانند؛ امیر برمج (بنیان‌گذار تسمینو)، مرتضی زاهدیان (مدیر مارکتینگ راست‌چین) و لقمان آوند (بنیان‌گذار سون‌لرن) از خدمات هاستینگ این شرکت استفاده کرده‌اند که نشان از محبوبیت این شرکت در بین مدیران کسب‌وکارهای اینترنتی دارد.

منابع سخت‌افزاری: پشتیبانی از هارد Nvme این شرکت را در رده بهترین هاستینگ‌های پرسرعت قرار داده است.

از طرفی اگر شما وب‌سایت فروشگاهی دارید و تجربه کاربری مشتریان برای شما مهم است، می‌توانید با خرید هاست ووکامرس، سرعت فروشگاه اینترنتی خود را چندبرابر کنید؛ زیرا هاست ووکامرس این شرکت مجهز به منابع سخت‌افزاری بسیار قدرتمند است.

قیمت‌گذاری: قیمت‌های لیموهاست نسبت‌به خدمات با کیفیتی که ارائه می‌کند، بسیار مناسب هستند.

همچنین اگر دغدغه پرداخت هزینه هاست را دارید، نگران نباشید. لیموهاست خدمات خود را براساس نیازهای مختلف طراحی کرده است؛ بنابراین، شما می‌توانید پلن‌های ارزان این شرکت را انتخاب کرده و به‌مرورزمان، با پیشرفت کسب‌وکار اینترنتی خود هاست پرسرعت‌تری تهیه کنید.

تخفیف خرید هاست: اگر می‌خواهید هزینه راه‌اندازی سایت خود را کاهش دهید، می‌توانید با خرید پلن سالانه لیموهاست از 15 تا 17 درصد تخفیف بهره‌مند شوید.

بهترین هاست ووکامرس لیموهاست برای سایت وردپرس
مناسب فروشگاه اینترنتی

ایران‌سرور

اعتبار و سابقه شرکت: این شرکت بیش‌از 19 سال است که در زمینه خدمات هاستینگ و خرید دامنه فعالیت می‌کند و جزو باسابقه‌ترین شرکت‌های ایرانی به‌حساب می‌آید.

همکاری این شرکت با وب‌سایت‌های معتبری مانند؛ دیجی‌کالا، کافه‌بازار، شیپور و ایران‌استخدام نشان‌دهنده این است که خدمات با کیفیتی ارائه می‌کند.

منابع سخت‌افزاری: سرورهای این شرکت علاوه‌بر مجهزبودن به سخت‌افزارهای بروز و هارد نسل جدید Nvme، از تکنولوژی Raid برخوردار است. به‌زبان‌ساده، این تکنولوژی سرعت سایت شما را افزایش می‌دهد.

هارددیسک nvme و تکنولوژی raid ایران سرور
تاثیر تکنولوژی raid بر افزایش سرعت سایت

قیمت‌گذاری: باوجوداینکه ایران‌سرور به‌عنوان بزرگ‌ترین شرکت هاستینگ شناخته می‌شود، امّا قیمت‌گذاری خدمات خود را به‌طور کاملاً منصفانه انجام داده است.

این شرکت دست شما را در انتخاب هاست باز گذاشته است؛ بنابراین، می‌توانید باتوجه‌به بودجه خود، یک هاست باکیفیت انتخاب کنید و با گذشت زمان، پلن هاست خود را ارتقا دهید.

تخفیف خرید هاست: میزان تخفیف این شرکت در خرید سالانه هاست، 10 درصد است. به‌عبارتی شما می‌توانید با انتخاب هاست یک‌ساله وردپرس از ایران‌سرور 10 درصد تخفیف بگیرید.

درحالت‌کلّی، اگر می‌خواهید خدمات هاستینگ خود را از بزرگ‌ترین شرکت ایرانی تهیه کنید، ایران‌سرور بهترین گزینه است.

مقایسه برترین هاست وردپرس شرکت‌های معروف ایرانی

خرید بهترین هاست
جدول مقایسه شرکت های میزبانی وب ایرانی

شرکت‌های میزبانی وب خدمات متنوعی را ارائه می‌دهند؛ بنابراین، انتخاب بهترین شرکت کمی چالش دارد. مقایسه این خدمات به‌طور یکجا به شما کمک می‌کند تا بهترین سایت خرید هاست و بهترین شرکت هاستینگ را به‌راحتی انتخاب کنید.

در انتخاب بهترین هاست برای وردپرس عوامل زیادی تأثیرگذار هستند. برخی از عوامل مهم که باید قبل از خرید هاست به آن‌ها دقت کنید، عبارت‌اند از:

 • منابع سخت‌افزاری
 • سرعت هاست
 • پشتیبانی
 • قیمت‌گذاری
 • مدت‌زمان بک‌آپ‌گیری (روزانه یا هفتگی؟)
 • امنیت اطلاعات

جدول زیر به شما کمک می‌کند تا خدمات شرکت‌های ایرانی را مقایسه کنید و انتخاب خود را با دقت بیشتری انجام دهید.

جدول 1:

مشاهده وب‌سایتگنجه‌هاستهاست نگارنت‌افراز
هاست وردپرسبلیبلیخیر
هاست ووکامرسبلیخیرخیر
هاست لینوکسبلیبلیبلی
سرور اختصاصیبلیبلیخیر
هاست اقتصادیبلیبلیبلی
گارانتی بازگشت وجه7 روزدارد7 روز
هارد پرسرعت Nvme
(سرعت حداقل 5 برابری)
برخی از پلن‌هابلینامشخص
SSL رایگانبلیبلیبلی
بک‌آپ‌گیری دیتابیس12 ساعتنامشخصروزانه
بک‌آپ‌گیری کل هاستنامشخصروزانه/ هفتگی/ ماهانههفتگی
دامنه رایگان irنداردنداردپرداخت سالانه
پشتیبانی24 ساعته24 ساعته24 ساعته
هزینه ماهانه (هزار تومان)15990149
حداقل دوره پرداختماهانهسه ماههسه ماهه
تخفیف در خرید سالانه18 درصدندارد6 درصد
مشتریان شاخصشیپور، شرکت رهنما سیستمنامشخصنامشخص
لینک خریدگنجه‌هاست هاست نگار نت‌افراز 

جدول 2:

مشاهده وب‌سایتمیهن وب‌هاستایران‌هاستهاست‌ایران
هاست وردپرسخیربلیبلی
هاست ووکامرسخیرخیرخیر
هاست لینوکسبلیبلیبلی
سرور اختصاصیبلیبلیبلی
هاست اقتصادیبلیبلیبلی
گارانتی بازگشت وجه3 روز7 روزندارد
هارد پرسرعت Nvme
(سرعت حداقل 5 برابری)
برخی از پلن‌هاخیرنامشخص
SSL رایگانبلیبلیبلی
بک‌آپ‌گیری دیتابیسهفتگیروزانهنامشخص
بک‌آپ‌گیری کل هاستهفتگیهفتگینامشخص
دامنه رایگان irنداردداردندارد
پشتیبانی24 ساعته24 ساعته24 ساعته
هزینه ماهانه (هزار تومان)104 (لینوکس آلمان)282142
حداقل دوره پرداختسالانهسه ماههماهانه
تخفیف در خرید سالانهندارد19 درصد15 درصد
مشتریان شاخصپارس‌خزر، کاله، تهران‌داروکارگزاری مفید، شکلات باراکابازار موبایل ایران، پی‌30 دانلود
لینک خریدمیهن وب‌هاست ایران‌هاست هاست‌ایران 

توجّه:
1.       هزینه هاست وردپرس این شرکت‌ها باتوجه‌به فضای ذخیره‌سازی آن‌ها متفاوت است؛ بنابراین، قیمت‌های درج‌شده در این جدول فقط برای هاست وردپرس با فضای ذخیره‌سازی 5 گیگابایت هستند.

2.      اطلاعات این جدول مربوط‌به هاست وردپرس خارج هستند.

3.     خدمات شرکت‌های هاستینگ به‌طور دائم در حال به‌روزرسانی هستند؛ بنابراین، از طریق لینک‌های موجود وارد سایت آن‌ها شوید و خدمات آن‌ها را به‌طور دقیق مقایسه کنید.

4.      درباره مواردی که به‌صورت «نامشخص» نوشته شده‌اند، اطلاعات دقیق و کافی در وب‌سایت هاست موردنظر وجود ندارد.

گنجه هاست

درباره سابقه فعالیت این شرکت اطلاعات دقیقی در دسترس نیست، امّا اعتماد برند بزرگ شیپور و شرکت رهنما سیستم به گنجه هاست، نشان از کیفیت خوب خدمات آن دارد.

از لحاظ قیمت‌گذاری هم جزو شرکت‌های اقتصادی و باکیفیت به‌حساب می‌آید. از طرفی شما می‌توانید با پرداخت پلن سالانه هاست این شرکت از 18 درصد تخفیف ویژه برخوردار شوید. این شرکت علاوه‌بر خدمات هاست وردپرس، هاست ووکامرس را ارائه می‌کند که برای سایت‌های فروشگاهی مناسب است.

گنجه هاست

هاست نگار

شرکت هاست نگار از سال 1382 در زمینه فناوری اطلاعات آغاز به‌کار کرده است.

این شرکت از لحاظ قیمت‌گذاری جزو هاست‌های اقتصادی به‌حساب می‌آید. البته، در نظر داشته باشید که پرداخت سالانه آن دارای تخفیف نیست.

درحالت‌کلی، خدمات این شرکت برای وبسایت‌های شخصی مناسب است.

هاست نگار

نت افراز

این شرکت از سال 1390 فعالیت خود را به‌طور رسمی شروع کرده است. امروزه، شرکت نت افراز جزو هاستینگ‌های معروف و باتجربه به‌حساب می‌آید. همچنین افراد فعال در حوزه سئو سایت این شرکت را به‌عنوان بهترین هاست برای راه‌اندازی سایت معرفی کرده‌اند.

باتوجه‌به اینکه افراد زیادی از خدمات این شرکت راضی بوده‌اند، متخصصان آن قابل‌اعتماد هستند و می‌توانید خدمات میزبانی وب‌سایت خود را از این شرکت دریافت کنید.

نت‌افراز هاست مخصوص وردپرس را ارائه نمی‌کند، امّا هاست‌های لینوکس آن برای وردپرس بهینه هستند و می‌توانید با خیال راحت هاست لینوکس خارج را از این شرکت تهیه کنید.

قیمت‌گذاری خدمات این شرکت منصفانه و اقتصادی است. مهندسان شرکت نت افراز خدمات میزبانی وب خود را در سه سطح اقتصادی، استاندارد و حرفه‌ای طراحی کرده‌اند. درنتیجه، شما می‌توانید باتوجه‌به بودجه‌ای که دارید، خدمات میزبانی وب‌سایت خود را انتخاب کنید.

پرداخت سالانه خدمات این شرکت با 6 درصد تخفیف محاسبه می‌شود، امّا برخی از پلن‌های آن دارای دامنه رایگان com هستند.

نت افراز

میهن وب‌هاست

تاریخ شروع فعالیت این شرکت در وب‌سایت آن مشخص نشده است، امّا میهن وب‌هاست جزو شرکت‌های باسابقه بالا است.

درحالت‌کلی، خدمات میزبانی وب این شرکت برای سایت‌های شخصی و سایت‌های نوپا مناسب است. البته میهن وب‌هاست خدمات میزبانی وب‌سایت‌های پربازدید را هم ارائه می‌دهد، امّا به‌دلیل برخی از محدودیت‌هایی که دارد، بیشتر مناسب وب‌سایت کسب‌وکارهای کوچک است.

برای مثال؛ میزان فضای ذخیره‌سازی هاست لینوکس آلمان این شرکت حداکثر 10 گیگ است.

خدمات میزبانی وب این شرکت قیمت‌های پایینی دارد، امّا دوره پرداخت آن سالانه است و شما نمی‌توانید هاست یک ماهه یا سه ماهه بخرید. به‌دلیل اینکه این شرکت به دیتاسنتر اختصاصی مجهز است، خدمات میزبانی وب آن قیمت‌های مناسبی دارد.

باوجوداینکه منابع سخت‌افزاری میهن وب‌هاست محدود است، امّا پشتیبانی قوی و سریعی دارد. کارشناس‌های پشتیبانی این شرکت 7 روز هفته به‌صورت 24 ساعته پاسخگوی سؤالات فنی شما هستند و مشکلات فنی سایت شما را به‌سرعت حل می‌کنند. درحالت‌کلی، این شرکت در زیرمجموعه بهترین هاست ارزان و اقتصادی قرار می‌گیرد.

کد تخفیف میهن وب هاست

همچنین شما می‌توانید خرید خود را با کد تخفیف زیر از این شرکت تهیه کنید:

mwh-9154f

ابتدا کد تخفیف را کپی کنید و هنگام خرید آن را در بخش کدتخفیف وارد کنید.

ایران‌هاست

اگر به وب‌سایت ایران‌هاست مراجعه کنید، اطلاعاتی درباره سال شروع و سابقه فعالیت این شرکت مشاهده نخواهید کرد.

معروف‌ترین برندی که از خدمات هاستینگ این شرکت استفاده می‌کند، کارگزاری مفید است؛ بنابراین، ارزش این را دارد که به وب‌سایت ایران‌هاست مراجعه کرده و خدمات میزبانی وب آن را بررسی و مقایسه کنید.

باوجوداینکه هاست‌های این شرکت به هارد Nvme مجهز نیستند، امّا قیمت‌های آن تا حدودی بالا هستند.

هاست ایران

مدیران هاست ایران شرکت خود را در سال 1381 تأسیس کرده‌اند و تا امروز پیشرفت‌های زیادی داشته‌اند. این شرکت در سال 1400 مجوز دانش‌بنیان خود را دریافت کرده است و جزو شرکت‌های فعال و موفق در اکوسیستم کارآفرینی اینترنتی ایران به‌حساب می‌آید.

باوجوداینکه هاست‌ایران جزو شرکت‌های برتر هاستینگ است، امّا قیمت‌گذاری خدمات آن اقتصادی و برای سایت‌های نوپا مناسب است. از طرفی هاست یک‌ساله هاست‌ایران دارای 15 درصد تخفیف است.

یکی از مزایای مهم شرکت هاست‌ایران نسبت‌به سایر شرکت‌ها که آن را در رده بهترین هاست‌ها قرار می‌دهد، این است که می‌توانید سبد خدمات خود را شخصی‌سازی کنید. برای مثال، میزان فضای ذخیره‌سازی، پردازنده و رم هاست را شما انتخاب می‌کنید.

هاست دی‌ال

طبق اطلاعات موجود در وب‌سایت هاست دی‌ال؛ این شرکت جزو قدیمی‌ترین‌های هاستینگ ایران به‌حساب می‌آید. مدیران این شرکت را در سال 1387 تأسیس کرده‌اند.

خدمات این شرکت قیمت‌گذاری مناسبی دارد، امّا هاست‌های آن مناسب کسب‌وکارهای کوچک یا متوسط نیست.

درحالت‌کلی، بهتر است وب‌سایت‌هایی که دانلود محور هستند و حجم اطلاعات زیادی دارند، هاست خود را از این شرکت تهیه کنند.

خرید هاست از هاست دی‌ال به‌طور آنلاین و خودکار انجام نمی‌گیرد و باید برای خرید بهترین هاست از این شرکت، به پشتیبانی فروش آن تیکت بزنید.

ماندگار هاست

اطلاعات دقیقی درباره سابقه فعالیت این شرکت در دسترس نیست. همچنین اگر پلن‌های هاست وردپرس این شرکت را بررسی کنید، متوجه می‌شوید که فضای ذخیره‌سازی بسیار محدودی دارد؛ به‌طوری‌که بیشترین فضای ذخیره‌سازی هاست سی‌پنل آلمان این شرکت 3 گیگابایت است.

از لحاظ قیمت‌گذاری هم خدمات اقتصادی و باصرفه‌ای دارد، البته قیمت‌های هاست وردپرس آلمان این شرکت با بقیه شرکت‌ها قابل مقایسه نیست؛ چرا که سایر شرکت‌های هاست خود را با فضای ذخیره‌سازی بیشتر از 3 گیگابایت ارائه می‌کنند.

اگر درجستجوی یک هاست ارزان هستید، این شرکت گزینه خوبی است.

لیست کدتخفیف خرید هاست

کد تخفیف خرید هاست
کد تخفیف میهن وب‌هاستmwh-9154f
کد تخفیف سون‌هاستدرحال به‌روزرسانی
کد تخفیف لیموهاستدرحال به‌روزرسانی
کد تخفیف‌های خرید بهترین هاست‌های وردپرس را به‌مرورزمان به‌روزرسانی خواهیم کرد.

سخن پایانی

اگر پس از مطالعه این مقاله، باز هم شک دارید که هاست وب‌سایت خود را از کدام شرکت تهیه کنید، به شما پیشنهاد می‌دهم سون‌هاست را انتخاب کنید؛ من هاست وب‌سایت خود را از این شرکت تهیه کرده‌ام و از خدمات آن‌ها راضی هستم. در این مقاله، سعی کردیم بهترین هاست‌های وردپرس را معرفی کنیم. اگر بهترین شرکت هاستینگ را انتخاب کرده‌اید اما نمی‌دانید که باید کدام هاست (ایرانی؟ خارجی؟ ویندوز؟ لینوکس؟ وردپرس؟ دانلود؟ ووکامرس؟) را بخرید، در مقاله راهنمای خرید هاست به تمامی سوالات متداول پاسخ داده‌ایم تا به شما کمک کنیم که بهترین انتخاب خود را انجام دهید.

نظرات کاربران

 • نظراتی که حاوی مطالب توهین آمیز، تبلیغات یا شماره تماس هستند، تایید نمی شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *